Чи маю я схильність до раку простати?

0%

Вкажіть ваш вік.

Чи відчуваєте ви дискомфорт або напругу під час сечовипускання або еякуляції?

Чи стикались ви з нетриманням сечі або відчуттям неповного випорожнення сечового міхура?

Чи помічали ви домішки крові у сечі або спермі?

Чи відчуваєте ви періодичний біль в зоні промежини, стегон, спини?

Чи помічали ви набряк або ущільнення на зовнішніх статевих органах?

Чи турбує вас еректильна дисфункція?

Чи були у вашії сім'ї випадки захворювання на рак простати?

Чи була виявлена у вас аденома (прогресуюча гіперплазія простати)?

Як давно ви проходили огляд у лікаря?

Чи маю я схильність до раку простати?
Будь ласка, зверніться до лікаря.

Будь ласка, зробіть обстеження найближчим часом. І не нехтуйте власним самопочуттям, адже піклуватись про себе — це важливо та нормально. Ловіть промокод на знижку 15% до кінця листопада на будь-який масажер простати з нашого магазину! Вкажіть промокод Movember у полі “коментар” на сайті, повідомте його менеджеру під час замовлення у шоурумі, телефоном чи через соц мережі, та забирайте свій масажер. Бо ж масаж простати — це не тільки про задоволення, а й про здоров’я! А ще давайте разом зробимо так, щоб більше хлопців дізнались про важливість періодичних оглядів у лікаря! Розкажіть про наш тест на своїй сторінці у Фейсбуці або Інстаграмі, надішліть найдорожчим чоловікам або запишіть когось із рідних на обстеження.
Здається, вам варто відвідати лікаря.

Класно, що вас нічого не турбує. Але профілактичні огляди ніхто не відміняв! Саме під час такого огляду можна виявити хворобу на ранніх стадіях. Радимо записатись на обстеження найближчим часом та не забувати про нього і надалі. Бо ж піклуватись про себе — це важливо та нормально. Ловіть промокод на знижку 15% до кінця листопада на будь-який масажер простати з нашого магазину! Вкажіть промокод Movember у полі “коментар” на сайті, повідомте його менеджеру під час замовлення у шоурумі, телефоном чи через соц мережі, та забирайте свій масажер. Бо ж масаж простати — це не тільки про задоволення, а й про здоров’я! А ще давайте разом зробимо так, щоб більше хлопців дізнались про важливість періодичних оглядів у лікаря! Розкажіть про наш тест на своїй сторінці у Фейсбуці або Інстаграмі, надішліть найдорожчим чоловікам або запишіть когось із рідних на обстеження.
Ми щасливі, що ви добре себе почуваєте і вчасно проходите обстеження. Хай так буде і надалі!

Ловіть промокод на знижку 15% до кінця листопада на будь-який масажер простати з нашого магазину! Вкажіть промокод Movember у полі “коментар” на сайті, повідомте його менеджеру під час замовлення у шоурумі, телефоном чи через соц мережі, та забирайте свій масажер. Бо ж масаж простати — це не тільки про задоволення, а й про здоров’я! А ще давайте разом зробимо так, щоб більше хлопців дізнались про важливість періодичних оглядів у лікаря! Розкажіть про наш тест на своїй сторінці у Фейсбуці або Інстаграмі, надішліть найдорожчим чоловікам або запишіть когось із рідних на обстеження.